Apie mus

Uždaroji akcinė bendrovė „Darnilda“  įkurta 2003 m. Pagrindinės įmonės verslo kryptys yra techninių audinių, siūlų, filtrų bei kitų įvairaus assortimento prekių, skirtų pramonės įmonių reikmėms, prekyba. Taip pat  įmonė gamina įvairių tipų filtrus oro, skysčių filtravimui pagal individualius kiekvieno kliento poreikius  tiekimu įmonėms. Mūsų daugiamečio sėkmingo darbo pagrindinis principas ir garantija yra individualus požiūris į kiekvieną klientą. Mūsų firma dinamiškai vystosi ir pastoviai plečia savo asortimentą, šiuo metu siūlome daugiau, nei 500 techninių audinių artikulų įvairioms pramonės sritims. Uždaroji akcinė bendrovė „Darnilda“ yra pasaulyje plačiai žinomo šveicarijos koncerno SEFAR, kuris tiekia pramonės įmonėms platų filtravimo audinių, filtrų ir kitų komplektuojančių detalių assortimentą,  oficialus atstovas Lietuvoje.

Pas mus nuperkami techniniai audiniai ne tiktai didmenomis, bet ir nedideliu kiekiu.Latvijos, Lietuvos ir Estijos įmonėms tiekimo terminai sudaro 1-2 dienas, Skandinavijai ir Europai 3-4 dienos. Nedidelius kiekius išsiunčiame su kurjerio paštu.
Mes visuomet pasirengę suteikti Jums smulkią informaciją apie techninius audinius.Visi audiniai turi kokybės sertifikatus. Mūsų įmonės ilgalaikis tikslas yra abipusiai naudingas ir ilgalaikis bendradarbiavimas.

Mūsų įmonė vykdo įvairaus assortimento, pagal kiekvieno kliento individualius poreikius, filtrų, skirtų oro ir skysčių filtravimui, gamybą. Audinių pasirinkimas didelis, priklausomai nuo konkrečių individualių kiekvieno kliento poreikių ir filtravimo sąlygų.

Įmonėje profesonalus teisininkas, turintis patirtį administracinėse, civilinėse, mokestinėse, baudžiamose bylose, teikia teisines paslaugas.